Haber

Gediz’de gençlik merkezi ve tenis kortu inşaatları başladı

Kütahya’nın Gediz İlçesi’nde Gençlik Merkezi ve Tenis Kortu inşaatlarına başlandı.

Gediz Adnan Menderes Yaşam Parkı’nda yapımına başlanan proje alanını ziyaret eden Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, inşaatına başlanan Gençlik Merkezi ve Tenis Kortu inşaatını da ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Yapılan incelemelerde yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Akçadurak’a Belediye Meclis Üyesi Mehmet Demirtaş eşlik etti.

Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak, Gediz’i her alanda geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirdiklerini belirterek; “Alt yapıdan üst yapıya, turizmden spora her alanda yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Tüm sorunlarımız ve amacımız çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmak. Bu kapsamda ilçemizde yaşayan gençlerimizin daha iyi yerlere gelmesine yardımcı oluyoruz. gençlerin boş zamanlarını değerlendirerek sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile kişisel ve sosyal faaliyetlere yönlendirerek, “Onların gelişimine katkı sağlamak amacıyla Gençlik Merkezi ve Tenis Kortu projemizi hayata geçiriyoruz. Halkımıza hizmet için gece gündüz çalışıyoruz. Bizim tek derdimiz vatandaşlarımıza en uygun hizmeti vermek” dedi.

Başkan Akçadurak; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile ilçemizde Gençlik Merkezi ve Tenis Kortu’nun yapımında emeği geçen herkese şahsım ve Gediz Halkı adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. ilçe” dedi. – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu